Prace modernizacyjne na linii kolejowej do Pruszkowa

Prace modernizacyjne na linii kolejowej do Pruszkowa

PODZIEL SIĘ

W związku z pracami modernizacyjnymi na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków od 1 do 8 września od godz. 20.30 do 4.30 dnia następnego (oprócz 3 i 7 września) wystąpią ograniczenia w ruchu. Część pociągów SKM linii S1 będzie odwołana na tym odcinku.

1, 2, 4, 6 i 8 września w godz. 20.30 do 4.30 dnia następnego pociągi linii S1 w relacji Warszawa Zachodnia – Pruszków będą odjeżdżały z peronu 1 stacji: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Ursus-Niedźwiadek, Piastów, a ostatni pociąg z Pruszkowa do Warszawy Zachodniej w tej relacji pojedzie z pominięciem tych stacji.

5 września w godz. 20.30 do 4.30 dnia następnego pociągi linii S1 w relacji Pruszków – Warszawa Zachodnia będą odjeżdżały z peronu 2 stacji: Piastów, Warszawa Ursus Niedźwiadek (peron 1), Warszawa Ursus, Warszawa Włochy, a ostatni pociąg w tej relacji pojedzie z pominięciem tych stacji.

11 września w godz. 20.30 – 23.59 pociągi linii S1 w relacji Pruszków – Warszawa Zachodnia będą odjeżdżały z peronu 1 stacji: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Ursus-Niedźwiadek, Piastów, a ostatnie dwa pociągi w tej relacji pojadą z pominięciem tych stacji.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ